Publikacje nauczycieli

• Przedszkole Samorządowe w Miliczu ogłasza ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Wielkanocne pisanki” Cele konkursu: - kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi; - tworzenie różnych przestrzennych kompozycji; - rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci; - wspieranie twórczości dziecięcej; -

• Z okazji 7 urodzin Klaudii życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za pyszne cukierki.

2018-02-23, 17:07 Elżbieta Żołędowska
  • zajęcia - drama teatr

2018-02-23, 16:10 Przedszkole Bajka
  • 22 lutego w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia w ramach dogoterapii.Wolontariusze z fundacji Ama Canem z psami -Gabi, Dafi, Melą, Amą, Agentem i Koką bawili się z dziećmi. Najpierw była poważna pogadanka na temat " jak traktować psa, jak bezpiecznie nawiązywać z psem kontakt, co robić gdy pies atakuje itp" W drugiej części spotkania była zabawa z psami.

2018-02-23, 15:42 Przedszkole Niewiadów

2018-02-23, 14:34 Przedszkole Niewiadów

2018-02-23, 14:25 Przedszkole Niewiadów
  • Już po raz drugi obchodzono w naszym przedszkolu Dzień Bezpiecznego Internetu. Zajęcia propagujące ideę bezpieczeństwa w sieci odbyły się w grupie starszaków. Dla lepszego zrozumienia czym, jest internet dzieci stworzyły własną sieć internetową. poznały zagrożenia wynikające z niewłaściwego korzystania z komputera i internetu oraz próbowały oczyścić