wybierz autora:
  • Magdalena Sukiennik reprezentowała nasze przedszkole w drugiej edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „Little Stars”, zorganizowanym w Miejskim Przedszkolu nr 13 im. Krecika. W konkursie wzięło udział prawie 60 małych artystów. Madzia rewelacyjnie
    Relacja 2018-06-12, 23:07 | autor: Żaneta Zdunek
  • GRUPY: „BIEDRONKI” i „MOTYLKI” WYCIECZKA AUTOKAROWA DO PRZYBYNOWA K/Żarek 12 czerwca 2018r.(wtorek) przedszkolaki z grup: „Biedronki” i „Motylki” wezmą udział w wycieczce do agrogospodarstwa w Przybynowie. W programie wycieczki m.in.:
    Komunikat 2018-05-31, 22:20 | autor: Żaneta Zdunek
  • GRUPY: „ZAJĄCZKI” i „JEŻYKI” WYCIECZKA AUTOKAROWA DO „OSIKOWEJ DOLINY” W KOZIEGŁOWACH 15 czerwca 2018r.( piątek) przedszkolaki z grup: „Zajączki” i „Jeżyki” wezmą udział w wycieczce do „Osikowej Doliny”
    Komunikat 2018-05-31, 22:14 | autor: Żaneta Zdunek
  • W środę 30 maja obchodziliśmy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wszystkie przedszkolaki wzięły udział w koncercie pt. "Afrykańska przygoda", podczas którego zapoznały się z etnicznymi instrumentami. Po obiedzie odbył się konkurs Wiedzy o zdrowiu
    Relacja 2018-05-31, 22:02 | autor: Żaneta Zdunek
  • Jak Ci, mamo, powiedzieć - nie wiem żeś najlepszą jest z mam. Narysuję Ci serce I piosenkę tę dam. A ty, co powiesz na to, tato że słów tyle już znam. Dziś ułożę je w rymy i piosenkę Ci dam.
    Relacja 2018-05-25, 21:39 | autor: Żaneta Zdunek