Dni Książki

W ramach obchodów Dni Książki 17 i 19.04.2018 r. dzieci z grupy "Zajączków" i grupy "Motylków" odwiedziły Filię nr 5 Biblioteki Publicznej w Częstochowie. "Zajączki" wykonały piękne "Zaczarowane drzewo", "Motylki" oglądały książeczki dla dzieci , słuchały wybranych utworów literackich a potem ilustrowały wiersz Juliana Tuwima "Warzywa". "Jeżyki" 20.04.2018r. wybrały się do Księgarni "Między kartkami". Dzieci oglądały książki, czytały, słuchały czytanych opowiadań i wzięły udział w Plastycznym Konkursie Urodzinowym.
Przez ponad tydzień wszystkie dzieci przynosiły do przedszkola swoje ulubione książeczki, opowiadały o nich, pokazywały ilustracje, recytowały ich fragmenty. Książeczki były czytane, oglądane. często na ich temat toczyły się dyskusje. I o to chodziło.
Relacja 2018-05-06, 21:08 | autor: Żaneta Zdunek