Turniej Warcabowy

14 czerwca w grupie Zajączków odbył się Turniej Warcabowy w kategorii dziewcząt i chłopców. Uczestnicy zawodów zostali dobrani w drodze losowania. Turniej uroczyście rozpoczęła pani dyrektor M. Motylska, która życzyła uczestnikom świetnej zabawy i owocnej rywalizacji. W sali dało się odczuć atmosferę wielkiego skupienia. Nad przebiegiem zawodów czuwali: nauczycielka A. Mysłek, rodzice pani Marta M., pani Aneta K. i pani Małgorzata K. Uwieńczeniem turnieju było rozdanie nagród i wyróżnień. W grupie dziewcząt I miejsce zdobyła Weronika M., II miejsce Lila N., III miejsce Maja G., IV miejsce Julia B. W grupie chłopców I miejsce Kacper K., II miejsce Igor J., III miejsce Mikołaj Sz., IV miejsce Jeremi B. Zawody charakteryzował wysoki poziom i duże zaangażowanie dzieci. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Tekst: Anna Mysłek
Relacja 2017-06-19, 20:03 | autor: Żaneta Zdunek